Предмет: Химия,
автор: wwealex41
Який об'єм газу виділиться при взаємодії з водою 4,2 г. технічного кальцію,в якому 4% домішок?
Ответы
Автор ответа:
6
Ca+H2O=Ca(OH)2+H2
m(Ca)=4.2*0.04=0.16г
n(Ca)=m/M=0.16/40=0,004 моль
n(H2)=0.004 моль
V(H2)=v*Vm=0.004*22,4=0.0896
Ответ:0,0896
m(Ca)=4.2*0.04=0.16г
n(Ca)=m/M=0.16/40=0,004 моль
n(H2)=0.004 моль
V(H2)=v*Vm=0.004*22,4=0.0896
Ответ:0,0896
wwealex41:
Спасиибо)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Полюся111
Предмет: Русский язык,
автор: gt7777
Предмет: Английский язык,
автор: tural38
Предмет: Математика,
автор: anydasha