Предмет: Математика,
автор: lobailyubav
купили 5 кг печива та 4 кг цукерок і заплатили 208 грн. скільки коштує кілограм печива і кілограм цукерок , якщо цукерки у 2 рази дорожчі
Ответы
Автор ответа:
1
x - цена 1кг печенья, 2х - цена конфет
5х+4*2х=208
2х+8х=208
13х=208
х=208:13
х=16
16грн стоит 1 кг печенья, 2*16=32грн это 1 кг конфет
5х+4*2х=208
2х+8х=208
13х=208
х=208:13
х=16
16грн стоит 1 кг печенья, 2*16=32грн это 1 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: angel499
Предмет: Русский язык,
автор: лол1581
Предмет: Русский язык,
автор: vitaliykikot11
Предмет: Химия,
автор: nnniikkktttoo