Предмет: Физика,
автор: Альпараис
скільки радіоактивної речовини залишиться через 12 діб якщо спочатку її було 480 грам період напіврозпаду речовини 24 доби. допоможіть будь ласка. потрібно терміново
Ответы
Автор ответа:
38
дано mo=480 г t=12 сут T=24 сут m- ? Δm- ?
по закону радиоактивного распада
m=mo/2^t/T=mo/2^1/2=mo/√2=480/1,41=340.4 г останется
значит распадется Δm=m0-m=480-340,4=139.6 г
Ответ Δm=139,6 г - распадется
( конечно если я верно понял слово ЗАЛИШИТЬСЯ)
по закону радиоактивного распада
m=mo/2^t/T=mo/2^1/2=mo/√2=480/1,41=340.4 г останется
значит распадется Δm=m0-m=480-340,4=139.6 г
Ответ Δm=139,6 г - распадется
( конечно если я верно понял слово ЗАЛИШИТЬСЯ)
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: coolalena5
Предмет: Русский язык,
автор: алина1334780
Предмет: Английский язык,
автор: Iidiya
Предмет: Математика,
автор: Marta342180545948
Предмет: Английский язык,
автор: JonJonguuk