Предмет: Физика, автор: bogdanpolyakov

визначте масу бензину який витрачає автомобіль за 10 хвилин якщо потужність его двигуна 46кВт а ККД 25%

Ответы

Автор ответа: duadna23
63
N=46*10^3Вт,q=46*10^6Дж /кг,t=600 с. m-? ККД =(Ап/Аз)100%=(Nt/qm)100%, m=(Nt/q *ККД) *100%=(46*10^3*600/46*10^6*25)*100=60/25=2,4 кг
Автор ответа: kirills1
81
η =  \frac{A poleznaja}{A zatrachennaja} * 100 % 

η =  \frac{P * t}{q * m } -------------> m =  \frac{P * t}{q * n}

P - мощность ( 46 кВт = 46000 Вт )
t - время ( 10 мин = 600 с )
q - удельная теплота сгорания ( для бензина 44000000 Дж / кг )
η - КПД = 25 % = 0,25 

m =  \frac{46000 * 600}{44000000 * 0,25} =  \frac{27600000}{11000000}  ≈ 2,5 кг 

Проверка:

η =  \frac{P * t}{q * m } =  \frac{27600000}{44000000 * 2,5}  \frac{27600000}{110000000} = 0,25 * 100 = 25 % 
Похожие вопросы