Предмет: Физика, автор: Svetothka

У колі подано напругу 55 В. Опори всіх резисторів однакові і дорівнюють 2 Ом. Знайти загальний опір кола , а також розподіл струмів і напруг на кожному резисторі.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 1ANDERKILL1
0

це послідовне з'эднання а отже загальний опір кола рівний2 Ом

всього резисторів 6 отже на кожному беде 11 ом 55/5=11

сила струму = 11/2=5.5 А    сила струму всюди рівна а отже = на кожному резисторі по 5.5А

 

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: lifecookie
Предмет: Химия, автор: Апрeль
Предмет: Математика, автор: rtttttttttt