Предмет: Физика, автор: brownchris

як зміниться температура алюмінєвої заготовки, маса якої 2 кг, якщо їй передати таку саму кількість теплоти, яка затрачається на нагрівання 880г води від
0 до 100 градусів цел. ?Питома теплоємність алюмінію 920 дж на кг * град. цел.

Ответы

Автор ответа: kirills1
19
Q = cmΔt ------------------> Δt =  \frac{Q}{cm}

Q - кол-во теплоты 
с - удельная теплоёмкость ( 920 Дж / кг * С )
m - масса ( 2 кг )

Q = c₁ * m₁ * Δt 

c₁ = 4200 Дж / кг * С 
m₁ = 880 г = 0,88 кг 
Δt = 100 C - 0 C = 100 C 

Q = 4200 * 0,88 * 100 = 369600 Дж 

Δt =  \frac{369600}{920 * 2}  \frac{369600}{1840} ≈ 200 C°
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Бек2008
Предмет: Алгебра, автор: marinastarodubec1971