Предмет: Физика,
автор: oksanaipatieva
на нагрівання цеглини масою 3 і 2 кг на 21 градусів цельсію витрачено стільки ж тепла скільки потрібно для нагрівання води на 0,88 л води на 16 градусів цельсію знайти теплоту цеглини
Ответы
Автор ответа:
7
c = Q / mΔt
Q - кол-во теплоты
m - масса ( 3 + 2 = 5 кг )
Δt - разности температур ( 21 С - 0 С = 21 С )
Q = cmΔt
c = 4200 Дж / кг * С
m = p * V = 1000 * 0,88 = 880 кг
Δt = 16 C - 0 C = 16 C
Q = 4200 * 880 * 16 = 59136000 Дж
c = 59136000 / 5 * 21 = 59136000 / 105 = 563200 Дж / кг * С
Q - кол-во теплоты
m - масса ( 3 + 2 = 5 кг )
Δt - разности температур ( 21 С - 0 С = 21 С )
Q = cmΔt
c = 4200 Дж / кг * С
m = p * V = 1000 * 0,88 = 880 кг
Δt = 16 C - 0 C = 16 C
Q = 4200 * 880 * 16 = 59136000 Дж
c = 59136000 / 5 * 21 = 59136000 / 105 = 563200 Дж / кг * С
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 1234554321ярослав
Предмет: История,
автор: эдгар31
Предмет: Українська мова,
автор: galinanasaduk
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Po6tfd