Предмет: Химия,
автор: АнстасияКотова
Укажіть масу кислоти, яку треба взяти для приготування розчину оцтової кислоти масою 20г із масовою часткою кислоти 9%
Ответы
Автор ответа:
25
Дано:
m(р-ра) = 20 г
w(р-ра) =9%
Найти: m (воды), m (оцтової к-ты)
Решение:
m(соли) = w(р-ра ) ∙ m(р-ра)\100% = 9% ∙ 20г\100% = 1,8 г
m(воды) = m(р.в.) - m(р-ра) = 20 г – 1,8 г = 18,2 г
ответ: m (оцтової к-ты) = 1,8 г, m(воды) = 18,2 г
m(р-ра) = 20 г
w(р-ра) =9%
Найти: m (воды), m (оцтової к-ты)
Решение:
m(соли) = w(р-ра ) ∙ m(р-ра)\100% = 9% ∙ 20г\100% = 1,8 г
m(воды) = m(р.в.) - m(р-ра) = 20 г – 1,8 г = 18,2 г
ответ: m (оцтової к-ты) = 1,8 г, m(воды) = 18,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лина548
Предмет: Русский язык,
автор: ayvazovvahid1
Предмет: Английский язык,
автор: Lameeeeeeeeek634
Предмет: Алгебра,
автор: dfghjc555
Предмет: Математика,
автор: sashaaaa55