Предмет: Физика,
автор: Дженни13
Дві кулі рухаються назустріч одна одній зі швидкостями 5м/с та 8м/с. Після
непружного зіткнення вони продовжують рух у бік першої кулі зі швидкістю 4,5м/с.
Визначити масу першої кулі, якщо у другої вона дорівнює 2кГ. Очень нужно
Ответы
Автор ответа:
0
m*5-2*8=4,5(m+2)
5m-4,5m=9+16
0,5m=25
m=25/0,5
m=50кг
5m-4,5m=9+16
0,5m=25
m=25/0,5
m=50кг
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Aidyn52
Предмет: Математика,
автор: Berdibek90
Предмет: География,
автор: bagirovalada
Предмет: Математика,
автор: Аноним