Предмет: Физика,
автор: nastjakatsopfan
4. Визначте силу, з якою взаємодіють дві заряджені частинки із зарядами по 10-8Кл кожна, що перебувають на відстані 3см одна від одної.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
По закону Кулона F=k*q2/r^2(q1=q2 по условию задачи); F=9*10^9*10^-8*10^-8/(3*10^-2)^2; F=10^-3=0,001Н.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: polina25816
Предмет: Математика,
автор: eaudir
Предмет: Алгебра,
автор: bigboss228356
Предмет: Математика,
автор: Marihaaa
Предмет: Алгебра,
автор: Bol4ihina