Предмет: Физика,
автор: okcana152346
манометр показує що тиск пари у котлі дорівнює 1 м па.Зякою силоюпара тисне на подвійний клапан що має розміри 5 см на 4 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Р=F/S=F/(0,05*0,04); F=P*S=10^6*20*10^-4=12*10^3H =12 кН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Sh6055
Предмет: Алгебра,
автор: SaraStoney
Предмет: Астрономия,
автор: SuperLisa
Предмет: Математика,
автор: Krasavitsa100
Предмет: Обществознание,
автор: KOT694