Предмет: Математика,
автор: svitzem
за 9 пачок печива заплатили 45 шрн, а за вафлі- 32 грн. мкільки пачок вафель купили , якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1 грн. склади короткий запис задачі у сигляді таблиці та розвяжи задачу
Ответы
Автор ответа:
0
Ціна Кількість Вартість
Пачка печива ? грн 9 45 грн
Пачка вафель ?, на 1 грн менше ? 32 грн
Розв’язання
1) 45:9 = 5 (грн) коштує 1 пачка печива
2) 5 – 1 = 4 (грн) коштує 1 пачка вафель
3) 32 : 4 = 8 (пач.) вафель купили
Відповідь: 8 пачок
Похожие вопросы