Предмет: Физика,
автор: Fantert178
Рух матеріальної точки, маса якої 2кг, у СІ описується рівнянням x=2+4t-0.5t^2.
Знайдіть: імпульс через 2с... сила, що діє на точку... імпульс сили через 5 с... прискорення точки.... координату через 2с..
Ответы
Автор ответа:
0
х=хо+Vot +at ^2/2
xo=2 м;
Vo=4м;
а=-1 м/с2
F=ma=2*(-1)=-2 Н
х(2)=8 м- координата тела через 2с.
1) импульс силы через:а) 5с: Р=Ft= ma*t=-10 Н*с;б) импульс силы через 2с: Р=-4Н;
xo=2 м;
Vo=4м;
а=-1 м/с2
F=ma=2*(-1)=-2 Н
х(2)=8 м- координата тела через 2с.
1) импульс силы через:а) 5с: Р=Ft= ma*t=-10 Н*с;б) импульс силы через 2с: Р=-4Н;
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mauletovaailana2010
Предмет: Алгебра,
автор: riyatsemyatov
Предмет: Литература,
автор: samalzaksybaeva48
Предмет: История,
автор: SaintsGun