Предмет: Химия,
автор: Veronika19990613
обчисліть масу осаду одержаного в результаті взаємодії розчину купрум(2)хлориду масою 120 г з масовою часткою солі 37,5% і надлишку розчину натрій гідроксиду
Ответы
Автор ответа:
0
CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl
m(CuCl2)=120*37.5%/100%=45г
m(CuCl2)=64+35,5*2=135 г
М(Cu(OH)2)=64+(16+1)*2=98
масса осадка=45*98/135=32,7 г
m(CuCl2)=120*37.5%/100%=45г
m(CuCl2)=64+35,5*2=135 г
М(Cu(OH)2)=64+(16+1)*2=98
масса осадка=45*98/135=32,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nd4
Предмет: История,
автор: hackleon7
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: xapugarus
Предмет: Обществознание,
автор: varvara00