Предмет: Физика, автор: marat1234

для розтягування пружини на 1 мм необхідно прикласти силу 10 Н. Яку силу необхідно прикласти для стиснення цієї пружини на 1 мм?

Ответы

Автор ответа: vadimiz12rus
0
F=k*x
k=F/x
k=10/0.001=10 000 н/м         1мм=0.001 м
F=-k*x
F= -10 000*0.001=-10 н
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Brs14