Предмет: Физика, автор: Wlad1008

Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом, дорівнює 12 В. Знайдіть силу струму, яка протікає по кожному резистору та кількість теплоти, що виділяється за 10 хв при їх послідовному з'єднанні.

Ответы

Автор ответа: horrort
0
при последовательном сопротивления стакаются. т.е. 2+3=5. Из закона Ома I=U/r=12/5=2,4 A.
Из закона Дж. Ленса I:2rt=2,4^2*5*600=28800 Дж. 600=10мин в сек.
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: Екатерина1605