Предмет: Русский язык, автор: pasechneva86

Наступила зима.пушистым ковром лежит снег на полях и холмах.Деревья стоят тихо. В лесу замело все тропинки .По лесу можно ходить только на лыжах. Ударили сильные морозы.Река замёрзла.Ребята сделали большой каток. На катке всегда весело. 1 задание помогите пожалуйста выписать из текста три слова с проверяемой безударной гласной в корне слова. 2 задание выпиши из текста два слова в котором букв больше чем звуков поставь ударение раздели на слоги.

Ответы

Автор ответа: 3Dcчастье
11
лЕжит(лёжа),на пОлях(поле),хОлмах(холм),в лЕсу(лес),трОпинки(тропы),хОдить(ход),кАток(катит),весЕло(веселье).
Ходить,только-букв больше чем букв
Хо-дить,толь-ко
Автор ответа: 10stPrd
5
1.Зима-зимы, Ходить-поход,весело-веселье 2.сто-ят(стойат),за-мёрз-ла(замйорзла)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ВикаOMG
Предмет: Русский язык, автор: filatovaal99
Предмет: Українська мова, автор: golgotha
Виберіть правильний варіант з дужок.
Вулиця не тільки обнародувала суспільне життя кожного її мешканця, а (і/й) дисциплінувала, якщо хочете, - зобов'язувала«не виносити сміття», не бути «на людських язиках»,тобто заручитися гарною славою про себе.
Проходячи повз гурт, кожен намагався «виявити себе» - чемно вітався, розпитував про життя-буття, здоров'я, (і/й) неодмінно складалася думка про людину: «Дивись, яка чемна дівчина», «От гарний хлопець у Павлюків», (і/й) вже убивче, зневажливе: «Пройшов вовкулакою», «Несеться, що (і/й) землі під носом не бачить»... .
Для вулиці були свої, що їх ніхто не міг змінити, закони (і/й) традиції. Іноді вони, правда, переростали усталені межі, почасти робили з мухи слона, народжувалися домисли (і/й) плітки, але жили вони недовгим життям, - на зміну приходили, утверджувалися здорові норми контролю (і/й) самоконтролю.
Вулиця була (і/й) місцем спілкування літніх людей. У вільний від роботи час (і/й) свята на ній завжди збиралися бабусі (і/й) дідусі, котрі, присівши на колоди, вели розмови, згадували, олюднювали новини. Тому кожен господар намагався тримати в охайності колохатню частину вулиці - замітав моріжок, чинив тин, висаджував квіти (і/й) дерева. Це була своєрідна візитка вдатливості господаря (і/й) господині, їхніх дітей