Предмет: Химия,
автор: olyulelya
обчисліть кількість речовини хлор етану що утворився під час хлорування метану обємом 11,4 л
Ответы
Автор ответа:
0
CH₄ + Cl₂⇒CH₃Cl + HCl
По уравнению реакции из 1 моль метана образуется 1 моль хлорметила.
Объем 1 моль метана: Vm(CH₄)=22,4л./моль.
V(CH₄)=Vm x n = 22,4л./моль х 1моль=22,4л.CH₄
Значит, если будет взаимодействовать 11,2 л. метана, тогда получится 11,2л. хлорметана - это 0,5моль
По уравнению реакции из 1 моль метана образуется 1 моль хлорметила.
Объем 1 моль метана: Vm(CH₄)=22,4л./моль.
V(CH₄)=Vm x n = 22,4л./моль х 1моль=22,4л.CH₄
Значит, если будет взаимодействовать 11,2 л. метана, тогда получится 11,2л. хлорметана - это 0,5моль
Автор ответа:
0
большое спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: MaximMaxMaxim
Предмет: География,
автор: 0karlisheik0
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: crewcutt