Предмет: Математика,
автор: Аноним
у кофе за 5 порцій желе друзі заплатили 60 грн а за одне тістечко на8грн більше ніж за одну порцію желе скільки коштує тістечко
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ 20.
60грн/5 порций=12(грн за одну порцию).
12+8(тому,що на 8 по умові)=20(грн коштує одне тістечко(стоит одно пероженное))
60грн/5 порций=12(грн за одну порцию).
12+8(тому,що на 8 по умові)=20(грн коштує одне тістечко(стоит одно пероженное))
Автор ответа:
0
60:5=12(грн) коштує 1 желе
12+8= 20(грн) коштує 1 тістечько
12+8= 20(грн) коштує 1 тістечько
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: taserperviy
Предмет: Информатика,
автор: zhumagulmendibaeva
Предмет: Физика,
автор: akuanaeva2005
Предмет: Геометрия,
автор: Ксюшка05091999
Предмет: Обществознание,
автор: smolinyn41Лера