Предмет: Физика, автор: карпухха

Рибалка помітив що за 20 с поплавок здійснив на хвилях 30 коливань а відстають між сусідними гребенями хвиль 2 м. Яка швидкість поширення хвиль?

Ответы

Автор ответа: vikshokotko
0
y=N/t
y=30/20=1.5 частота колебаний
v=yл    (л- длина волны)
v=1.5*2=3 м/с
Автор ответа: nedin9
0
V=α/T   T=t/n   V=αn/t   V=2x30/20=3 м/с
Автор ответа: nedin9
0
а - длина волны
Похожие вопросы