Предмет: Математика, автор: SonkaIshenko

за 3 пачки печива і 12 шоколадних батончиків заплатили 57 грн.скільки коштує 1 шоколадній батончик якщо 1 кг печива коштує 3 грн

Ответы

Автор ответа: MaxKrutoy
0
х-печиво,у-батончики, тоді 3х+12у=57, якщо печиво коштує 3 грн за кг,тоді 3*3=9 звідси 12у=57-9;
12у=48; у=4 - ціла за 1 шоколадний батончик
Відповідь:4
Автор ответа: SonkaIshenko
0
Спасибо :з
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: shahboz46
Предмет: Алгебра, автор: 11111111111233