Предмет: Химия, автор: Sleeppwalker

Залізо масою 5,6г згоріло в атмосфері хлору. Утворився ферум (ІІІ) хлорид масою 15,25г. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції від теоретично можливого.

Ответы

Автор ответа: gusmakvlad
0
5.6 г             m г
2Fe+3Cl2=2FeCl3
2*56          2*162.5 г
m=5.6*162.5*2/112=16.25 г FeCL3 теоретический 100%
Mr(Fe)=56
Mr(FeCl3)=162.5
W(FeCl3)=15.25/16.25*100%=93.85% практический
Похожие вопросы