Предмет: Физика,
автор: Ylia18999
для переміщення на 0.25 м провідника довжиною 0.4м в однорідному магні полі індукція якого 1.25 тл було виконану роботу 0.25 дж. якої сили струм проходив провідником якщо він рухається перпендикулярно до поля?
Ответы
Автор ответа:
0
A=F*s=I*B*L*s
I=A/B*L*s=0,25/1,25*0,4*0,25=2 A
I=A/B*L*s=0,25/1,25*0,4*0,25=2 A
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: pilipetamaria7
Предмет: История,
автор: ramazan2018m
Предмет: Химия,
автор: ayanaimanbekova2004
Предмет: Литература,
автор: Влад130805