Предмет: Химия,
автор: Аноним
У воді об’ємом 0,5л. розчинили 0,4г. калій хлориду, 15г. натрій хлориду та 1,8 г. магній хлориду. Скільки грамів хлорид-йонів міститься у 100мл. води?
Ответы
Автор ответа:
0
KCl → K+ + Cl-
m(Cl-)= 0.4 * 35.5 / 74.5 =0.19 г.
NaCl → Na+ + Cl-
m(Cl)= 15 * 35.5 / 58.5 =9.1 г
MgCl2 → Mg2+ + 2Cl-
m(Cl-) = 1,8 * (2*35.5) / 95 = 1.345 г
Загальна маса хлорид-іонів m(Cl-)= 0.19 + 9.1 + 1.345 = 10,635 г
У 500 мл розчину міститься 10,635 г хлорид-іонів
У 100 мл розчину міститься х г хлорид іонів
х = 100 * 10,635 / 500 = 2,127 г
Відповідь : 2,127 г.
m(Cl-)= 0.4 * 35.5 / 74.5 =0.19 г.
NaCl → Na+ + Cl-
m(Cl)= 15 * 35.5 / 58.5 =9.1 г
MgCl2 → Mg2+ + 2Cl-
m(Cl-) = 1,8 * (2*35.5) / 95 = 1.345 г
Загальна маса хлорид-іонів m(Cl-)= 0.19 + 9.1 + 1.345 = 10,635 г
У 500 мл розчину міститься 10,635 г хлорид-іонів
У 100 мл розчину міститься х г хлорид іонів
х = 100 * 10,635 / 500 = 2,127 г
Відповідь : 2,127 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ulia09jachshuk
Предмет: Алгебра,
автор: shevchencoroma
Предмет: Другие предметы,
автор: SofaHi13
Предмет: Литература,
автор: tropin11
Предмет: Биология,
автор: Lerka032000