Предмет: Физика, автор: schket76

Тіло вільно падає з висотти 320 .Скільки часу воно падатиме і якої найбільшої швидкості досягне(g=10м/с2)

Ответы

Автор ответа: Karina123Milligan
0
t=√(2h/g)=√2*320/10=64
cV=√2gh=√2*10*320=80 м/с
(
Не знаю правильно чи ні 2 отримаєш я не винна!!!)
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Kubikryybik