Предмет: Математика,
автор: толічка
за 2 кг печива і 1 кг цукерок заплатили 50 гривень скільки коштує 1 кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво у 3 рази
Ответы
Автор ответа:
0
Розвяжіть рівняння: (30-5х)∙2+8=18
Автор ответа:
0
х - стоимость 1 кг. печенья
3х - стоимость 1 кг. конфет
2х + 3х = 50
5х = 50
х = 10 цена 1 кг. печенья
3 * 10 = цена 1 кг. конфет
3х - стоимость 1 кг. конфет
2х + 3х = 50
5х = 50
х = 10 цена 1 кг. печенья
3 * 10 = цена 1 кг. конфет
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: katriaska115
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: standofer1
Предмет: Обществознание,
автор: Meowmeow187
Предмет: История,
автор: iren031