Предмет: Химия,
автор: OlyaFarbota
в процесі спалювання 9.8 грам вуглеводню утворилося 15.68 вуглеводного газу (н.у) і 12.6 грама води густина пари речовини за азотом дорівнює 3.5 .
Ответы
Автор ответа:
0
нехай невідомий вуглеводень - 
v(CO₂) = V/Vm = 15,68/22,4 = 0,7 моль
v(C) = v(CO₂) = 0,7 моль
v(H₂O) = m/M = 12,6/18 = 0,7 моль
v(H) = 2v(H₂O) = 1,4 моль
x : y = 0,7 : 1,4
x : y = 1 : 2, отже
- 
M(
) = D * M(N₂) = 3,5 * 28 = 98 г/моль
q =
= 98/14 = 7
-
- гептен
v(CO₂) = V/Vm = 15,68/22,4 = 0,7 моль
v(C) = v(CO₂) = 0,7 моль
v(H₂O) = m/M = 12,6/18 = 0,7 моль
v(H) = 2v(H₂O) = 1,4 моль
x : y = 0,7 : 1,4
x : y = 1 : 2, отже
M(
q =
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kdan562ru
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: timurcajkin66
Предмет: Биология,
автор: timabagautdino