Предмет: Биология, автор: Принцесса1

В одній молекулі ДНК кількість гуанінових нуклеотидів становить 32% від загальної кількості нуклеотидів. Визначте кількість( у відсотках) кожного з решти видів нуклеотидів. ( Слід урахувати, що на основі принципу комплементарності: ( А+Т)+(Г+Ц)=100%.)

Ответы

Автор ответа: marysechka31
0
ну, по принципу комплементарности:
Г=Ц=32%, звідси: 100-(32+32)=36--А+Т.
А=Т=36/2=18
тоесть:
А=18%
Т=18%
Г=32%
Ц=32%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sonya2712sonya42