Предмет: Химия,
автор: AlinaM666
Алюміній кількістю речовини 0,1 моль прореагував із сульфатною кислотою . Обчисліть об'єм добутого водня .
Ответы
Автор ответа:
0
2Al+3H2SO4=>3H2+Al2(SO4)3
1. Найдем n(H2)
n(Al)n(H2)=23
n(H2)=0,15 моль
2. V=n* Vm
Vm=22,4 атомовмоль
V(H2)=22,4*0,15=3,36 л
Ответ: 3,36л
1. Найдем n(H2)
n(Al)n(H2)=23
n(H2)=0,15 моль
2. V=n* Vm
Vm=22,4 атомовмоль
V(H2)=22,4*0,15=3,36 л
Ответ: 3,36л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: fil7889
Предмет: Русский язык,
автор: zulfiaajtuganova8
Предмет: Українська література,
автор: alika060708
Предмет: Геометрия,
автор: ololololo228
Предмет: География,
автор: октябрёнок1