Предмет: Физика,
автор: mukytykylia
напруга в спіралі лампочки від кишенькового ліхтарика 3,5 опір спіралі 14 ом. яку роботу виконує струм у лампочці за 5 хв
Ответы
Автор ответа:
0
A = U*I*t
I = U/R
I = 3.5 / 14 = 0.25 (A).
t = 5 мин = 300 с
A = 3.5 * 0.25 * 300 = 262.5 (Дж)
I = U/R
I = 3.5 / 14 = 0.25 (A).
t = 5 мин = 300 с
A = 3.5 * 0.25 * 300 = 262.5 (Дж)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kirieshka78k
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: iskandermuhtar3
Предмет: Литература,
автор: Аноним