Предмет: Физика,
автор: dosyak99
Знайдіть силу стуму в кожному резисторі, якщо опір кожного з цих резисторів 120 Ом, а напруга джерела струму 33В.??? Допоможіть будь ласка?
Ответы
Автор ответа:
0
Возможны 2 варианта:
1) соединение последовательное.
Общее сопротивление R = 3*120 = 360 Ом
Ток в каждом резисторе равен I = U / R = 33 / 360 = 0,091667 A.
2) соединение параллельное.
Общее сопротивление находим из выражения 1 / R = 3*(1/120) = 1/40. Отсюда R = 40 Ом.
Ток в каждом резисторе равен I = U / R = 33 / 40 = 0,825 А.
1) соединение последовательное.
Общее сопротивление R = 3*120 = 360 Ом
Ток в каждом резисторе равен I = U / R = 33 / 360 = 0,091667 A.
2) соединение параллельное.
Общее сопротивление находим из выражения 1 / R = 3*(1/120) = 1/40. Отсюда R = 40 Ом.
Ток в каждом резисторе равен I = U / R = 33 / 40 = 0,825 А.
Автор ответа:
0
Дякую, можете ще допомогти?
знизу вгору вхдовж похилої площини штовхнули кульку. на відстані 80 см. від початку руху кулька опиняється двічі : черезе 1с та через 4 с після початку руху. Визначте прискорення та початкову швидкість руху кульки, вважаючи її рух рівноприскореним?
знизу вгору вхдовж похилої площини штовхнули кульку. на відстані 80 см. від початку руху кулька опиняється двічі : черезе 1с та через 4 с після початку руху. Визначте прискорення та початкову швидкість руху кульки, вважаючи її рух рівноприскореним?
Автор ответа:
0
сопротивление участка 2-4-6
R246=120*3=360 Ом
сопротивление участка 3-2-4-6
R3246=360*120/(360+120)=90 Ом
полное сопротивление
R = 90+120+120 = 330 Ом
I = I1=I5=33/330 = 0,1 А
U1=R1*I1=12 В
U5=R5*I5=12 В
U3=U-U1-U5=33-12-12=9 B (=U246)
I3=U3/R3=9/120= 0,075 А
I246= I2 = I4=I6 =U246/R246=9/360=0,025 А
U2=I2*R2=3 В
U4=I4*R4=3 В
U6=I6*R6=3 В
R246=120*3=360 Ом
сопротивление участка 3-2-4-6
R3246=360*120/(360+120)=90 Ом
полное сопротивление
R = 90+120+120 = 330 Ом
I = I1=I5=33/330 = 0,1 А
U1=R1*I1=12 В
U5=R5*I5=12 В
U3=U-U1-U5=33-12-12=9 B (=U246)
I3=U3/R3=9/120= 0,075 А
I246= I2 = I4=I6 =U246/R246=9/360=0,025 А
U2=I2*R2=3 В
U4=I4*R4=3 В
U6=I6*R6=3 В
Автор ответа:
0
Дякую, можете ще допомогти?
знизу вгору вхдовж похилої площини штовхнули кульку. на відстані 80 см. від початку руху кулька опиняється двічі : черезе 1с та через 4 с після початку руху. Визначте прискорення та початкову швидкість руху кульки, вважаючи її рух рівноприскореним?
знизу вгору вхдовж похилої площини штовхнули кульку. на відстані 80 см. від початку руху кулька опиняється двічі : черезе 1с та через 4 с після початку руху. Визначте прискорення та початкову швидкість руху кульки, вважаючи її рух рівноприскореним?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ardakmenrik
Предмет: Математика,
автор: Olovo777
Предмет: Алгебра,
автор: tonimalyasov02
Предмет: Математика,
автор: 136th