Предмет: Математика,
автор: Djeffa
Мама купила 6 кг. цукерок двох видів за ціною 18 і 15 грн. Скільки кг. цукерок кожного виду купила мама, якщо покупка коштує 96 грн.?
Ответы
Автор ответа:
0
Нехай х- цукерки одного виду
y-цукерки іншого виду.
Тоді:
18х+15y=96
x+y=6
І все це в системі.
Тоді з 2 рівняння x=6-y; Підставляємо х в перше рівняння:
18*(6-y)+15y=96
108-18y+15y=96
108-3y=96
12=3y
y=4 кг
x=6-4=2 кг. Значить цукерки за ціною 18 грн купили 2 кг, а за ціною 15 грн купили 4 кг.
y-цукерки іншого виду.
Тоді:
18х+15y=96
x+y=6
І все це в системі.
Тоді з 2 рівняння x=6-y; Підставляємо х в перше рівняння:
18*(6-y)+15y=96
108-18y+15y=96
108-3y=96
12=3y
y=4 кг
x=6-4=2 кг. Значить цукерки за ціною 18 грн купили 2 кг, а за ціною 15 грн купили 4 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: adinasmglv
Предмет: Английский язык,
автор: lerysikalesenko
Предмет: Русский язык,
автор: amadiny
Предмет: Физика,
автор: Maruam