Предмет: Химия, автор: pashtet2

Алюміній оксид, кількістю речовини 0,3 моль, відновили воднем. Яку кількість речовини водню витратили?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
n(Al₂O₃)=0,3 моль
n(H₂)-?

Решение:
Al₂O₃ + 3H₂ = 2Al + 3H₂O
n(H₂)=3n(Al₂O₃)=3*0,3 моль = 0,9 моль
Ответ: 0,9 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vladisimbaev500
Предмет: ОБЖ, автор: selenga562
Предмет: Физика, автор: edwardiv13