Предмет: Физика, автор: dashazaporozhe

Під дією сили 3кН швидкість руху вантажівки масою 6т зросла від 54 км/год до 90 км/год. Визначте час і шлях розгону вантажівки.

Ответы

Автор ответа: MashaPutnaj
0
Дано V1=54 км/год=15 м/с     V2=90 км/год=25 м/с   F=3000 Н  m=6000 кг

1) найдем ускорение a=F/m=3000/6000=0,5 м/с2

2) найдем время разгона
t=(V-Vo)/а=(25-15)/0,5=10/0,5=20 с
3) S=((V+V0)*t/2=40*20/2=400 м
Автор ответа: MashaPutnaj
0
я слишком ленивый чтобы решать через работу силы трения
Автор ответа: MashaPutnaj
0
Спутал с похожей задачей. Через работу равнодействующей силы
Автор ответа: Iska1996
0
А я просто не догадался о Вашем способе))
Автор ответа: Iska1996
0
В голове всё перемешано
Автор ответа: dashazaporozhe
0
Середня відстань між центрами
Землі та Місяця становить приблизно 384 000км . У якій точці відрізка Земля - Місяць стала гравітаційної взаємодії космічного корабля ,який лежить від Землі до Місяця, з обома космічними тілами буде однакова? Врахуйте, що маса Місяця у 81 раз меньша за масу Землі.
Автор ответа: Iska1996
0
Дано: V2=90=25 м/с; V1=54=15 м/с
Приложения:
Автор ответа: dashazaporozhe
0
Середня відстань між центрами
Землі та Місяця становить приблизно 384 000км . У якій точці відрізка Земля - Місяць стала гравітаційної взаємодії космічного корабля ,який лежить від Землі до Місяця, з обома космічними тілами буде однакова? Врахуйте, що маса Місяця у 81 раз меньша за масу Землі.
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kohanuklilia2006