Предмет: Физика,
автор: DaShKiN12
визначте потужність двигуна, що виконує протягом години роботу, яка дорівнює 1800 кДж
Ответы
Автор ответа:
0
Дано t=1 ч=3600 c A=1800 Дж P- ?
P=А/t=1800/3600=0,5 Вт
P=А/t=1800/3600=0,5 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: GOL2GOL5GOL2
Предмет: Немецкий язык,
автор: Danatef
Предмет: Математика,
автор: csgofastt02
Предмет: Математика,
автор: Богдан12345678910