Предмет: Химия, автор: Сонечко14

Який обєм хлору вступив в реакцію з воднем,якщо утворилося 2,8 літрів хлороводню

Ответы

Автор ответа: Argwings
0

              x                 2,8

              Сl2+H2=2HCl

               1              2

x:1=2,8:2

x=1,4(л)

ответ:V(Cl2)=1,4л.

...................................................................................

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: olga19041904
Предмет: Українська мова, автор: taras53at
Предмет: Математика, автор: Помогите2000