Предмет: Математика, автор: 5705550

2 учні купили 25 зошитів 1 учень заплатив за зошити 4 грн а 2 6 грн скільки зошитів купив кожний учень?

Ответы

Автор ответа: triolana
0

1)4+6=10 грн заплатили за всі зошити

2)10:25=0,4 грн  коштує один зошит

3) 4:0,4=10 зошитів купив перший

4)6:0,4= 15 зошитів купив другий

================================================== 

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ekaterinashepeluk