Предмет: Химия,
автор: Vitia0070
ПРиготуйте 30 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 0,05
Ответы
Автор ответа:
0
W(NaCl)=0.05=5%
m(розч)=30г
100% - 30г
5% - X
X = 5* 30:100=1,5г
потрібно взяти 1.5г NaCl і 28,5г H2O
m(розч)=30г
100% - 30г
5% - X
X = 5* 30:100=1,5г
потрібно взяти 1.5г NaCl і 28,5г H2O
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: adilegasimova2007
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: temych110597
Предмет: Математика,
автор: nikitakucher20