Предмет: Математика,
автор: леонард
Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літр і 16 кг сиру по 2 грн. за кілограм. Скільки грошей отримав Матроськін за свій товар?
Ответы
Автор ответа:
0
отримав за молоко 42*0,96=40,32 грн
отримав за сир 16*2=32 грн
отримав за товар 40,32+16=56,32 грн
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: zcgt
Предмет: Математика,
автор: valissa9
Предмет: Математика,
автор: Ангеляшко