Предмет: Химия, автор: makslisencko20

людина за добу видихає разом із повітрям  500л вуглекислого газу. Визначте масу даного об"єму газу ??? задача плиз!!

Ответы

Автор ответа: lyubavasil
0
n=V/Vm    n(CO2)=500/22,4=22,32(моль)
m=n*M(Mr)  M=Mr  Mr(CO2)=44  M(CO2)=44г/моль
m(CO2)=22,32*44=982,08(г)
Ответ:982,08г
Похожие вопросы