Предмет: Химия,
автор: iraovramenko99
відносна густина за киснем деякого газу дорівнює 0.5.
обчислити відносну молекулярну масу
Ответы
Автор ответа:
0
M=32 x 0.5=16г моль n(C)=0.75 x 16/12=1 n(H)=0.25 x 16/1=4 формула СН4
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: bombez1
Предмет: Физика,
автор: DARIKBELL
Предмет: Химия,
автор: solovyovadasha9
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Юра230