Предмет: Химия,
автор: vika22062001
Який об'єм кисню(О2) необхідний для спалювання Н2 масою 32 г.
Допоможіть будь ласка,буду вдячна
Ответы
Автор ответа:
0
32г V-?
2H2 +O2 = 2H2O
2*2=4г 22,4л
V(O2)=32*22,4/4=179,2(л)
Ответ:179,2л
2H2 +O2 = 2H2O
2*2=4г 22,4л
V(O2)=32*22,4/4=179,2(л)
Ответ:179,2л
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zlatanaimova58
Предмет: Биология,
автор: alinka396775
Предмет: Русский язык,
автор: aisemexdiyeva
Предмет: Математика,
автор: ЮлияМаллер