Предмет: Физика, автор: 996633z

 В резервуар, имеющий форму параллелепипеда с вертикальными стенками, закачивается нефть. Дно резервуара представляет собой прямоугольник со сторонами о=2,5 м и 6=2 м. Каждую секунду в резервуар поступает 20 кг нефти. С какой скоростью повышается уровень нефти в резервуаре?

Ответы

Автор ответа: Eug3nz
0
Дано:

a = 2.5 (м)
b = 2 (м)
Δm = 20 кг
Δc = ?

Так, как плотность нефти не дана в условии, возьмем для простоты расчетов одно из возможных значений плотности нефти в 1 г/см3

Переведем плотность в кг/м3:

1 (г/см3) = 1 / 1000 * 1000000 (кг/м3) = 1000 (кг/м3)

Таким образом объем поступающей нефти в секунду будет равен:

delta V = frac{delta m}{p} = frac{20}{1000} =0.02 (м3)

Формула объема параллелепипеда

V=abc

Найдем с какой скоростью повышается уровень нефти в резервуаре

delta c= frac{delta V}{ab} =  frac{0.02}{2*2.5} =0.004 (м)

Переведем в миллиметры для наглядности

Δc = 0.004 (м) = 0.004 * 1000 (мм) = 4 (мм)

Ответ: Уровень нефти в резервуаре повышается со скоростью 4 миллиметра в секунду
(с допущением, что плотность этой нефти 1 г/см3)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Даю лучший ответ и 25 балов(сори очень мало осталось).Нужно очень срочно. Спасибо
Знайдіть у тексті і випишіть 1 відокремлене означення, 1 відокремлену обставину, 1 відокремлену прикладку, 1 складнопідрядне речення, 1 неповне речення, 1 вставне слово (увесь текст переписувати НЕ ТРЕБА).

Перед нами замок князів Острозьких, відомих в історії просвіти Русі своїм сприянням друкарській справі. Замок цей велично височить над гарною звивистою Горинню і панує не лише над усіма будівлями й церквами Острога, а й над усім пагористим краєм із його гарними гаями та дрімучим бором, що простягся на десятки верстов. Замкові башти вперемішку з високими тополями гордо пнуться до неба, а почорнілі покрівлі й зубчасті стіни з вузькими прорізами, вузькі, неправильно розташовані вікна, важкі масивні брами під баштами, чорні пащі гармат, що стирчать подекуди у стінних прорізах, – усе це справді нагадує похмурий острог, у якому знемагають люди, очікуючи страти.

Але всередині цього похмурого дітища середніх віків було зовсім не те. Зовні – усе грізне, похмуре і неприступне для ворога, яким міг бути в той привільний час перший-ліпший сусід. Усередині – розкіш, блиск, грубе багатство, що одразу впадає у вічі, і така сама груба, безмежна привітність для дорогих гостей, які, можливо, нещодавно були ворогами.

Особливо відомий був своєю гостинністю цей замок при батькові теперішнього його володаря – при князі Василі-Костянтині Острозькому, який помер вісім років тому майже сторічним дідом. Тут у похмурих, але яскраво освітлених залах або серед зелені замкового салу бенкетували і королі польські, і найзначніші магнати золотого віку цього блискучого лицарства; цілими місяцями гостювали й іноземці з усіх країн світу, і вищі духовні сановники Риму.
Предмет: Биология, автор: milarslv166
Предмет: Физика, автор: 0stardusttt0