Предмет: Химия,
автор: Карина565
обчисліть масу 10 л (н.у.) суміші кисню та карбону діоксиду ,якщо масові частки компонентів однакові, можешь мне решить и ето пожалуйста очень нужно
Ответы
Автор ответа:
0
V(O2)=V(CO2)=5 литр
m(O2)=5*32/22.4=7.14 грам
m(CO2)=5*44/22.4=9.8 грам
m(суміші)=7.14+9.8=16.94 грам
m(O2)=5*32/22.4=7.14 грам
m(CO2)=5*44/22.4=9.8 грам
m(суміші)=7.14+9.8=16.94 грам
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Lenoskat
Предмет: Биология,
автор: sashazabila256
Предмет: Математика,
автор: grachevamasha07
Предмет: Литература,
автор: mishura1999
Предмет: Биология,
автор: СмКрДм