Предмет: Химия,
автор: vladkravets20
Обчисліть масу 51,52 л. (н.у.) амоніаку NH3
Ответы
Автор ответа:
0
n=V/Vm n(NH3)=51,52/22,4=2,3(моль)
m= n*M(Mr) M=Mr Mr(NH3)=14+3=17 M(NH3)=17г/моль
m(NH3)=2,3*17=39,1(г)
Ответ:39,1г
m= n*M(Mr) M=Mr Mr(NH3)=14+3=17 M(NH3)=17г/моль
m(NH3)=2,3*17=39,1(г)
Ответ:39,1г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: usova7060
Предмет: Литература,
автор: manuchehrmuhammadjon
Предмет: ОБЖ,
автор: polnikovpasha
Предмет: Математика,
автор: aynga04
Предмет: География,
автор: azizanukusheva