Предмет: География,
автор: Rysia24
Відстань від Києва до Харкова по прямій лінії сиановить 409 км. Визначте, якою буде відстань мвд цими містами на картах із масштабами : 1:3500000, і 1:8000000. У якому масштабі виконана карта, якщо відстань мвж Києвом і Харковом на ній становить 82 мм?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: 1:3500000 в 1 см - 35 км
1:3500000 409:35≈11,7 см
1:8000000 1:8000000 в 1 см - 80 км
s=409 км 409:80≈5,1 см
s на карті=82мм= 409:8,2 см≈50
=8,2см карта виконана в масштабі 1:5000000
Знайти:
відстань на карті - ? Відповідь:відстань на карті в масштабах: 1:3500000 буде ≈11,7см
1:8000000 буде ≈5,1см
8,2см буде в масштабі 1:5000000
1:3500000 409:35≈11,7 см
1:8000000 1:8000000 в 1 см - 80 км
s=409 км 409:80≈5,1 см
s на карті=82мм= 409:8,2 см≈50
=8,2см карта виконана в масштабі 1:5000000
Знайти:
відстань на карті - ? Відповідь:відстань на карті в масштабах: 1:3500000 буде ≈11,7см
1:8000000 буде ≈5,1см
8,2см буде в масштабі 1:5000000
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: skuddieeee
Предмет: Алгебра,
автор: ggghhkkq
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: lukyan22
Предмет: Алгебра,
автор: nepobedimaia