Предмет: География,
автор: PotterheadAlways
Ребятки, спасите! Допоможіть.
Визначте падіння річки, якщо атмосферний тиск у верхній частині становить 720 мм рт. ст., а в нижній 760 мм рт. ст.
Обязательно отблагодарю ;)
Ответы
Автор ответа:
0
ищи перепад высоты 760-720=40 мм рт ст
На каждые 10 м падает давление на 1 мм рт ст
40х10=400м на 400м падает
Удачи!
На каждые 10 м падает давление на 1 мм рт ст
40х10=400м на 400м падает
Удачи!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: solomahaimargarita
Предмет: Биология,
автор: di3020264
Предмет: География,
автор: eugenylysiuk
Предмет: История,
автор: tarasss
Предмет: Биология,
автор: naduha14