Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яку масу 15%-го розчину можна одержати з 30г солі?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m (соли) = 30 г.
Найти:
m (р-ра) – ?
Решение:
х г – 100 %
30 г – 15 %
х = 30 · 100 : 15 = 200 (г) – масса р-ра.
Ответ: 200 г.
m (соли) = 30 г.
Найти:
m (р-ра) – ?
Решение:
х г – 100 %
30 г – 15 %
х = 30 · 100 : 15 = 200 (г) – масса р-ра.
Ответ: 200 г.
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: galinayasinskaya75
Предмет: Химия,
автор: liza053535
Предмет: Алгебра,
автор: fedoseevaolyga40
Предмет: Информатика,
автор: Catyusha
Предмет: Алгебра,
автор: Alexandria2208