Предмет: Химия, автор: kreekreelenad

Яка кiлькiсть речовини мiститься в 4,48 л аргону?

Ответы

Автор ответа: тайная
0
n = VVm = 4,48 л 22,4 л = 0,2 моль
ответ: 0,2 моль
Автор ответа: 8Стася8
0
Позначимо кількість речовини n
n= V/Vm
V- об'єм
Vm- молярний об'єм(22,4л/моль)
n=4,48л:22,4л/моль=0,2моль.
Відповідь: 0,2моль.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: imezentsev2010