Предмет: Математика, автор: Alik11171

склади 3 задачi за даними таблицi

цiна. кiлькiсть
6 грн. 4 кг. ?
4 грн. ? 32 грн
? 6 кг. 48 грн

Ответы

Автор ответа: frich1
0
Мама купила 4кг картоплі по 6грн. за кілограм. Скільки гривень заплатила мама?
6*4=24(грн.)- заплатила мама.
У магазині продаються банани по 4грн. за кілограм. У Петрика 32гривні. Скільки кілограм бананів може купити Петрик?
32:4=8(кг) - бананів може купити Петрик.
Софійка витратила 48гривень, купивши 6кг моркви. Скільки коштував один кілограм моркви?
48:6=8(грн.) - ціна одного кілограма моркви.
Автор ответа: Alik11171
0
так и записать???
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: mangoslime2404
Предмет: Биология, автор: ivanivanNemov2008
Предмет: Алгебра, автор: michaelmart