Предмет: Математика,
автор: Alik11171
склади 3 задачi за даними таблицi
цiна. кiлькiсть
6 грн. 4 кг. ?
4 грн. ? 32 грн
? 6 кг. 48 грн
Ответы
Автор ответа:
0
Мама купила 4кг картоплі по 6грн. за кілограм. Скільки гривень заплатила мама?
6*4=24(грн.)- заплатила мама.
У магазині продаються банани по 4грн. за кілограм. У Петрика 32гривні. Скільки кілограм бананів може купити Петрик?
32:4=8(кг) - бананів може купити Петрик.
Софійка витратила 48гривень, купивши 6кг моркви. Скільки коштував один кілограм моркви?
48:6=8(грн.) - ціна одного кілограма моркви.
6*4=24(грн.)- заплатила мама.
У магазині продаються банани по 4грн. за кілограм. У Петрика 32гривні. Скільки кілограм бананів може купити Петрик?
32:4=8(кг) - бананів може купити Петрик.
Софійка витратила 48гривень, купивши 6кг моркви. Скільки коштував один кілограм моркви?
48:6=8(грн.) - ціна одного кілограма моркви.
Автор ответа:
0
так и записать???
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mangoslime2404
Предмет: Биология,
автор: ivanivanNemov2008
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: michaelmart
Предмет: Математика,
автор: sanekdoev